Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/106456/virtual/www/domains/liberec.thechamber.cz/wp-content/plugins/async-js-and-css/functions.php on line 172

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/106456/virtual/www/domains/liberec.thechamber.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4993
Dárkový poukaz | The Chamber Liberec

DÁRKOVÝ POUKAZ

Chcete udělat radost svým blízkým k Vánocům, narozeninám nebo jen tak? Dárkový poukaz do únikových her The Chamber jim jistě udělá radost. Originální zážitek, na který budou v dobrém dlouho vzpomínat!

Naše dárkové poukazy jsou velmi atraktivní a luxusní. Již z pohledu na naši obálku vzbudíte očekávání, co se skrývá uvnitř. Termín a konkrétní hru si obdarovaný zvolí sám dle libosti. Platnost dárkového poukazu je 6 měsíců ode dne zakoupení.

Jednotná cena poukazu je 1 500,- Kč. Cena platí pro tým 2-6 hráčů.

 

Jak nakoupit?

 

  •  Osobní odběr

Prosím zavolejte nám na telefon +420 777 77 41 66 a domluvte si s námi datum a čas osobního předání dárkového poukazu na naší provozovně THE CHAMBER Liberec.

Sídlíme na adrese Hanychovská 328/10 Liberec v 1.patře přímo nad restaurací Warehouse v areálu Brookdale (asi 200 m od zastávky tramvaje Staré pekárny).

  • Poštou

Poukaz vám zašleme na Vámi zvolenou adresu přes Českou poštu. Objednávku posílejte na liberec@thechamber.cz. Do emailu prosím napište svou adresu. Běžně poukazy posíláme následující pracovní den.

Ceny za zaslání:

  • Česká pošta dobírka 99,-Kč
  • Zaslání doporučeně 54,- Kč
Dárkový voucher