Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/106456/virtual/www/domains/liberec.thechamber.cz/wp-content/plugins/async-js-and-css/functions.php on line 172

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/106456/virtual/www/domains/liberec.thechamber.cz/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4993
Franšízing | The Chamber Liberec

FRANŠÍZING

Chtěli byste si ve svém městě otevřít vlastní únikovou hru, ale nedisponujete potřebnými znalostmi a schopnostmi pro její navržení a realizaci?

Náš zkušený tým je připraven Vám poskytnou plnou podporu!

– Kompletní know how týkající se designu a provozu únikových her. Ušetřete si mnohdy krušné měsíce odhalování a nápravy nedostatků a chyb, které Vás mohou stát nemalé peníze a nenávratně poškodit Váš business. Víme, jak na to a dokážeme zajistit, že od prvního dne bude vše fungovat tak, jak má.

– V závislosti na Vámi zamýšlené lokalitě Vám můžeme poskytnout kompletní plán na replikování některé z našich již fungujících a úspěšných her.

– Neřešte marketing, o vše bude postaráno centrálně. Vaše hra se stane součástí naší nabídky, webu a celé marketingové koncepce.

– Zajistíme řemeslníky kteří mají zkušenosti se specifickými potřebami únikových her, včetně pokročilých technologických řešení.

– The Chamber je zárukou kvality a naši klienti se vracejí a dále nás doporučují. Neztrácejte čas budováním vlastní značky a naskočte s námi do již rozjetého vlaku.

S Vašimi představami a plány nás prosím kontaktujte na emailové adrese:

manager@thechamber.cz